גלידה ללא סוכר – משלוח גלידות עד הבית של Antartick

תאריך

חברת "אנטרטיק" מצטרפת לטרנד הבריאות העולמי ומאפשרת לכם לאכול את הארטיקים שאתם אוהבים – עם הרבה פחות סוכר • משלוח של גלידות וארטיקים עד הבית במחירי מפעל

בריאות, בריאות, בריאות. מגמת הבריאות שחולשת על העולם המערבי לא פוסחת על "אנטרטיק" (Antartick). חברתנו מציעה לכם גלידות ללא סוכר, גלידות דיאט וגלידות לייט, כדי שתאכלו את הגלידה או הארטיק שאתם אוהבים עם פחות קלוריות.

גלידות ללא סוכר לשומרי גזרה, חובבי בריאות וכושר

בעידן הנוכחי, חובבי ארטיקים, בריאות וכושר יכולים לדור תחת קורת גג אחת. אנחנו כאן כדי שתאכלו את הגלידות והארטיקים שאתם הכי אוהבים – ולא תרגישו רע אחר כך. להפך, תרגישו מצוין 🙂 תרגישו גם שסיפקתם את הרצון למתוק, גם הקור והרוגע של הארטיק וגם המעטתם בקלוריות. היש תחושה טובה מזו?

רוב הארטיקים ללא סוכר של "אנטרטיק" יכילו לפחות תחליף סוכר אחד. בארטיק או גלידה תחת הגדרת "דיאט" לא יהיה כלל סוכר. כמו כן, בארטיקים או בגלידות תחת ההגדרה "לייט", משמע כמות הקלוריות פוחתת לפחות בשליש מהמוצר הרגיל, ההפחתה הקלורית יכולה להתרחש בשתי דרכים: באמצעות דילול הסוכר או הפחתה באחוזי השומן – בכל מקרה, כמות הקלוריות תפחת משמעותית מהארטיקים הרגילים.

משלוחי גלידות ללא סוכר: הסיפור של אנטרטיק

הקמנו את חברת "אנטרטיק" (Antartick) בשביל לעשות את היום שלכם קצת (או הרבה) יותר מתוק. אנחנו רוצים שתהנו ממגוון כמה שיותר רחב של ארטיקים וגלידות ללא סוכר, במחירים נוחים ושווים לכל כיס, שיגיעו בטמפרטורה המושלמת עד דלת הבית שלכם.

אנחנו דוגלים בערכים של אמינות, מקצועיות, זריזות ועמידה בזמנים, איכות מוצר, שירות טוב ומחירים נוחים ותחרותיים. כל בן אדם אמור לקנות ארטיקים במחירי מפעל עד לפתח הבית. הגלידות יגיעו אליכם במצב אופטימלי, הכי טוב בשבילכם. טרי, קפוא וטעים. אתם תהנו באופן מיטבי מכל החוויה, ההזנה, השירות, הטריות והטעם – בשנייה שהמוצר יגיע אליכם.

גלידות ללא סוכר עד פתח הבית – איך זה עובד?

אם חפצה נפשכם במשלוח של גלידות וארטיקים ללא סוכר, איכותיים וטריים, כל מה שאתם אמחורים לעשות הוא לבחור את הארטיקים שאתם מעוניינים להזמין. כמו כן, עליכם לבחור את משך זמן המשלוח על פי עיר מגורים.

אנחנו ב"אנטרטיק" נדאג כבר להגיע אליכם עם כל המוצרים שבחרתם. רוצים משלוח גלידה או ארטיק עד הבית? היכנסו לאתר שלנו: http://antartick.co.il/

מאמרים שבטוח

תאהבו

ניווט באתר